Yılbaşı yaklaştıkça beyinlerimiz acaba arkadaşıma veya aileden birine Yılbaşında ne hediye alsam? veya Yılbaşında kime ne versem gibi sorularla fokurdamaya başlıyor. Kreatif yılbaşı hediyesi nerede bulunur diye dert etmeyin, çünkü artık dünyanın neresinden sipariş ederseniz edin, kapınıza kadar ürün gönderen mağazalar bulmak kolaydır.

Kart Postal

Türkiye’de kart postallar ne yazık ki artık ya hiç ya da çok az kullanılmaktadır. Oysa ki dünyanın her yerinde kart postallar hâlâ en güzel günlerin anısı olarak hediye edilmektedir. Hediye edilen gömlek, elbise, takı veya herhangi bir şey kullandıkça yıpranır ya da kaybolur. Fakat yıllar sonra evrak sandığınızdan çıkan Fi tarihinde hediye edilmiş ve içine en içten kelimelerle kutlama mesajları yazılmış kart postal sizi duygulandırmanın yanı sıra, o ana da geri götürecektir.

Peki kart postallar nerede satılır?

Türkiye’de birçok kitapçıda da bulabileceğiniz üzere kart postalları yurt dışından da uygun fiyatlara sipariş edebilirsiniz. Altta sizler için en uygun ve hızlı gönderili kart postal listelerini derledim :

12 adet 2020 Yılı kart postal 2020 -3D Yılbaşı Tebrik Kartı 2020 – Kar Tanesi 3 D kart postal 2020-Stereo 3D Yılbaşı Kartı Stereo 3D Kart Postal

Kreatif Hediyeler

Frozen Elsa Kar Küre La Casa de Papel Telefon Kılıfı Bella Ciao Bayan T-shirt/La Casa de Papel desenli giyim Dali Maskesi/La casa de papel maskesi Breaking Bad erkek t-shirt/Breaking Bad dizi ürünleri Breaking Bad Heisenberg erkek tshirt Breaking Bad Heisenberg desenli erkek T-shirt Sevimli Hayvanlar desenli hediyelik çoraplar Donald Trump desenli hediyelik çorap Kreatif Kahve fincanları Kedi desenli kahve kupası

Çikolata her zaman en iyi hediye fikirlerinden biri olarak kalmaktadır 🙂